İkinci El Mobilya Satmak İçin

İkinci el mobilya eşya alanlar bu alana ilgi duyan ve sürekli takip eden kişilerden oluşur. Mobilya denildiği zaman eşyanın estetik ve modeli işçiliği ile bir değeri ortaya çıkar. Bu değer eşyanın malzemesine göre ve eşyanın markası ile kalitesine göre değişiklik gösterir. Malzemesi daha kaliteli olan mobilyaların fiyatları ve değeri daha fazladır. Aynı şekilde eski tarihli olan mobilyalar ile eşyaların da kıymeti yenilerine göre saha fazla olmaktadır. 2.El Mobilyalarda bir başka önemli husus ise eşyanın bakımının düzenli olarak yapılmasıdır. Bakımlı mobilyaların değeri diğer muadillerine göre oldukça fazla olacaktır. İkinci el mobilya hakkında tüm incelikleri ve değerini bilen iyi bir firma ile ticaret yapmanız gerekmektedir. Bu durumda size yardımcı olacak iyi bir spotçu ve 2.el mobilya alımı yapacak firma olarak Metro Spot emrinizdedir. Metro Spot 2.El Mobilyalarınızı toplayarak değerinde bir ücret karşılığında almaktadırlar.

2.El Mobilyalar Nasıl Satılır?

Öncelikle 2.El Mobilyanız bulunuyorsa taşınabilir olup olmamasına göre durum değişmektedir. Öncelikle kıymetli bir antika eşyanız yada mobilyanız varsa bunu fotoğraflayarak firmamızda göstermelisiniz. Ortalama bir ücret belirledikten sonra en iyi fiyatı vererek ürünlerinizin satışını girmamıza yapabilirsiniz. 2.El Mobilya satışı için eşyayı öncesinde taşımak yıpratacağı için çok doğru olmayacaktır. Ayrıca taşınması zor bir eşyanız varsa satacağınız yerin bizzat gelip görmesi ve taşınmasından sorumlu olması gereklidir. Bu şekilde eşyanın yıpranması ve zarar görmesi gibi riskleri üzerinize almamış olursunuz. Üstelik daha tecrübeli bir ekip tarafından eşyanın taşınması zarar görme riskini en aza indirecektir. Firmamıza satacağınız tüm mobilyalar titizlik ile alınır ne evinize nede eşyalarınıza hasar vermeden nakliye aracımıza yüklenir ve size ödemesi orada peşin olarak yapılır.

2.El Mobilyanın Tercih Edilme Nedenleri

Yeni evlenmek isteyen çiftler, Bekar yaşayan insanlar ve Öğrenciler son zamanlarda 2.el ürün alımına yönelmektedir. Özellikle bütçeleri kısıtlı olan yada fazla para harcamak istemeyen kişilerin ilk ve tek tercihi 2.el ev eşyası olmaktadır. Sadece mobilya değil yatak odası takımı, beyaz eşya, mutfak gereçleri, giyim, otomobil  vb. birçok eşyaya 2.el olarak sahip olunabilmektedir. Yorumlara bakıldığında ikinci el mobilya alanlar olarak firmamız ile ticaret yapan tüm müşterilerimiz yapılan ticaretten gayet memnundur. Bu süreçte iyi araştırma yapmak önemlidir. Kesinlikle güvenilir bir spotçu ile alışveriş yapılmalıdır. Bu alışveriş sadece dükkan ya da mağazalardan değil web sitesi üzerinden de yapılabilmektedir. Ama her zaman dediğimiz gibi mutlaka gerçek bir işletme ile ticaret yapın. Kim olduğu nerede olduğunu bildiğiniz firmaları seçin.