METRO SPOT ANKARA
Ankarada 2.El Eşya ve Spot Eşya Alım ve Satımında Müşteri Memnuniyetini ön planda tutarak bulunduğunuz adresten kolayca eşyalarınızı satmanız için hizmet veren en iyi Spotçu.

2.EL EŞYA ALINIR

Tüm ikinci el eşyalarınız, Ankarada ikinci el eşya mobilya ev eşyası alanlar olarak adresinizden nakit olarak satın alıyoruz.
Peşin Ödeme Garantisi
Hemen Ara

BEYAZ EŞYA ALINIR

Ankarada ikinci el beyaz eşya alanlar olarak adresinizden tüm 2.el beyaz eşyalarınızı peşin ödeme ile satın alıyoruz.
%100 Müşteri Memnuniyeti
Hemen Ara

SPOT EŞYA ALANLAR

Ankarada Spot Sıfır Eşya beyaz eşya mobilya alanlar olarak adresinizden tüm Sıfır eşyalarınızı peşin ödeme ile satın alıyoruz.
Güvenli Alışveriş İmkanı
Hemen Ara

Biz Kimiz ?

Ankara’da 2.El eşya sektöründe 30 yılı aşkın tecrübemiz ile tüm ilçelerden eşya alımı yapan köklü bir spot firmasıyız. Artık birçok online platform ikinci el eşya satmak istiyorum dediğiniz anda taleplerinizi profesyonel adımlarla çözüme ulaştırmaktadır. İkinci el eşya alım satım sektörü online da olsa bizim gibi sektörde öncü firmalar kurumsallığından ödün vermeyerek hizmet vermeye devam etmektedir. Sizlerde satmak istediğiniz herhangi ev veya ofis eşyanızı bizim aracılığımız ile nakite çevirebilirsiniz. Elde ettiğiniz nakit parayla kendinize sıfır yeni bir eşya alarak ihtiyaçlarınızı giderebilirsiniz.

İkinci el eşya satma taleplerinin artmasıyla ürünlerin kategorisi de artmış durumdadır. Bu kategoriler genel olarak firmamız tarafından en çok alınan ürün grupları;

  • İkinci el mobilya
  • İkinci el beyaz eşya
  • İkinci el ofis mobilyası
  • İkinci el elektronik eşya
  • Antika eşya

şeklindedir.

Ankara’nın Tüm İlçelerinden 2.El Alımı

Firmamız profesyonel ekibi ve uzman personeli sayesinden Başkentin her ilçesine mahalle ve semtine ikinci el eşya alımı ve spot sıfır ambalajlı eşyalarınızın alımı gibi alışverişlerde destek sunmaktadır. Sizlere bir telefon kadar yakınız, ihtiyacınız olduğunun her gün bizi sabah 8 den akşam 11 e kadar arayabilir ve eşyalarınız için fiyat teklifi alabilirsiniz.

Whatsapp ile resim yolla fiyat al

İsterseniz bize whatsapp aracılığı ile satmayı planladığınız ürünlerin resimlerini, model bilgisi ve detaylarını iletin ve personelimiz inceleyip size hızlıca bir fiyat teklifi versin. Sizde kabul ederseniz adresinizden eşya satmak keyfini ve peşin ödeme alarak alışverişinizi sorunsuzca tamamlayın.

WHATSAPP 0507 422 17 10

30 Yıllık Sektörel Tecrübemiz İle Sizlere En İyi Hizmeti Sunmak İçin Buradayız.

2.El Eşya Sektörünün Bilinen İsmi Metro Spot, Sizin İçin Buradayız.